Hakkımızda

1984 Yılında Gürsel Erol Ve Yüksel Erol Tarafından Bir Şahıs Firması Olarak Otomotiv Yan Sanayi Sektörüne Küçük Bir Atölyede Başlayan Yolculuğumuz Sektördeki Başarılı Hizmetleri, İstikrarı, Müşteri Memnuniyeti Ve Ödün Vermediği Kalitesi Sayesinde Büyüyüp Gelişerek 1998 Yılında İşler Pres Otomotiv San.ve Tic.ltd.Şti Olarak Devam Etmiştir.

Otomotiv ve Yedek Parça Sektöründe Üretim Bizde İşler..

İşler Pres Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yüzde 100 Türk sermayeli olup sıcak dövme ürünleri, CNC talaşlı üretimi, el aletleri ve kalıp tasarımları ile otomotiv yan sanayi sektöründe kalitesini ve imalat çeşitliliğini arttırarak makine parkurunu genişletip, rot ve rotil olarak çeşitli otomotiv markalarının yan sanayi ürünlerini piyasaya sunmakta ve ekonomimize katkı sağlamaktadır. Otomotiv yedek parça üretimlerinin yanı sıra özel tasarım gerektirecek ürünlerin üretimi konusunda da tecrübeli ekibi ile sizlere çözümler sunmaktadır.

Piyasaya daha iyi hizmet verebilmek için 5000 m² arsa üzerine kurulu 3700 m² kapalı alanda son sistem makinelerle sektördeki yerini almıştır. İç piyasaya ve ihracata yönelik olan firmamız tecrübesinden ve teknolojik olanaklardan faydalanarak iş kapasitesini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır. İşler Pres Otomotiv; Türkiye’deki Avrupa ve Asya uygulamaları için binek, hafif ticari ve ağır vasıta parçalarının ISO 9001:2015 ve IATF 16949:2016 belgeli imalatçılarından ve ihracatçılarındandır.

Yenilenen organizasyonuyla sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli iyileştirmeyi, işi ilk seferinde doğru yapmayı, risk ve fırsat odaklı düşünmeyi kendisine ilke edinmiş kadromuz ve 34 yıllık deneyimimiz büyümemizin en önemli faktörlerindendir. Esnek ve hızlı hizmet, kısa zamanda teslimat, onaylanmış kalite ve fiyat çizgisi, iş kapasitesini sürekli arttıran yapısı İşler Pres’i güvenilir ve başarılı çözüm ortağı yapan önemli özelliklerindendir.